درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

 سوابق فعالیت‌ها

شرکت پيچش فولاد سپاهان با بیست سال سابقه همکاری با شرکت‌­های معتبرخودروسازی داخلی و سایر شرکت­های فعال در صنایع تولید لوازم خانگی، راه و ساختمان، صنایع الکترونیکی و برقی و …  در زمينه توليد انواع قطعات فلزی از قبيل انواع مهره‌های ساده، فلنچی، جوشی، واشردار و همچنین انواع واشرهای مخروطی، تخت، پله دار و … فعاليت می‌نمايد.

شركت پيچش فولاد سپاهان در سال 97 با توجه به الزامات جدید IATF16949 : 2016 و پس از بروزآوری و ارتقای سیستم مدیریت کیفیت شرکت براساس الزامات جدید، موفق به دريافت گواهينامه سيستم مديريت كيفيت در صنايع خودرو IATF16949 : 2016   از شركت TUV NORD  آلمان شد.

اخذ گريد B1 از شرکت طراحی، مهندسی و تامین قطعات ایران‌خودرو (ساپکو)  و  گريد +B از شرکت سازه‌گستر سایپا، از جمله دستاوردهای ديگر شركت پیچش فولاد سپاهان در سال‌های اخیر می‌باشد.

توانایی‌ها

مشاوران حرفه ای

شرکت پیچش‌فولاد سپاهان با بهره‌گیری از تیم کارشناسان حرفه‌ای و با بکارگیری تیم فنی‌مهندسی مجرب آماده دريافت هرگونه سفارشات جديد در حوزه ي توليد انواع مهره و واشر مي باشد.

زمان بندی دقیق

ما با زمان‌بندی دقیق تمامی سفارشات شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهیم داد هدف ما پاسخگویی به نیازهای شما مشتریان گرامی و انجام درست این سفارشات خواهد بود.

بروز ترین تکنولوژی ها

شرکت شركت پيچش فولاد سپاهان با بهره‌گیری از بروزترین تکنولوژی‌ها روز قادر به تولید انواع محصولات  از قبیل مهره و واشرهای جنس فولادهای آلیاژی ،فولادهای ضد زنگ و… می‌باشد.

ایده های با ارزش

از همه مشتریان گرامی خود تقاضا داریم که نظرات و ایده‌های خود را در هنگام سفارش محصول با مشاوران شرکت پیچش فولاد جهت بهبود خدمات در میان بگذارند.

گواهينامه ها و  افتخارات كسب شده

مشتریان ما

فهرست